10 replik, których nigdy nie mów dla mężczyzny

Mężczyźni ciągle są uprzedzani, jakich to słów w żadnym wypadku nie mają mówić do kobiety. Są to zdania typu: "tak, te spodnie powiększają Ci tyłek" i "dlaczego nie powiedziałaś jak gorąca jest Twoja koleżanka?"

Oczywiście, są tak samo frazy, których kobieta nie musi używać wobec mężczyzny. Takie repliki mogą zniechęcić mężczyznę do dalszej rozmowy. Dlatego, aby takiej sytuacji nie było, sugerujemy Ci 10 zdań, na które musisz zwrócić swoją uwagę i wykreślić je z rozmów z chłopakiem.

Otóż, nigdy nie mów takich słów:

1. "To jest miłe"

Nie wyobrażamy sobie dlaczego, ale mężczyźni nienawidzą słowa "miło". Oni nie chcą słyszeć o tym, nie chcą widzieć tego i napewno nie chcą być tacy. Mężczyźni są dla kobiet opiekunami, skałą, a "miły" nie pasuje do tych pojęć.

2. "Musimy porozmawiać"

Te dwa słowa wyłączają męski mózg szybciej, niż to robi narkoza. Gdy oni to słyszą, od razu są przyszykowani do lotu. I jeśli jest możliwość opuścić tę rozmowę lub pomieszczenie, oni to zrobią. Są tysiące innych sposobów jakimi słowami delikatnie rozpocząć rozmowę.

3. "To tylko gra"

Mówiąc o sporcie, dla mężczyzn to nie jest TYLKO gra. Uważaj na słowa, ponieważ sport gra ważną rolę w życiu mężczyzny. Rezultaty gier sportowych często mają bezpośredni wpływ na ich nastrój. Czy jest to uczciwe? Nie. Czy jest to w porządku? Czy to wygląda niedojrzale? Może. Ale takie jest życie. Czasem nawet angażują się w to za dużo, ale należy się cieszyć, że pasjonuje ich coś.


Rejestracja jest bezpłatna

Poznaj naszych członków

lukasz04_05 z Trzcianka
lukasz04_05
28, Trzcianka
radek-za z Wrocław
radek-za
21, Wrocław
srokosz z Wadowice
srokosz
24, Wadowice
otkesven z Tuchów
otkesven
38, Tuchów
Onil33 z Prabuty
Onil33
36, Prabuty
mateusz923 z Tczew
mateusz923
25, Tczew
kamil-ch z 
kamil-ch
34,
skalpel1986 z Poznań
skalpel1986
32, Poznań
gala88 z Lwówek Śląski
gala88
30, Lwówek Śląski
WojtekOpz z Choszczno
WojtekOpz
29, Choszczno

4. "Nic mi nie jest"

Prosimy Ciebie, nie mów tych słów, gdy mężczyźni pytają się: "co Ci jest, co się stało?". Bo wygląd Twojej twarzy mógłby wystraszyć go, a Twoje ramiona są tak mocno skrzyżowane, iż wybuchniesz. Nikt nie umie czytać myśli, powiedz co jest źle. I nie zachęcaj mężczyzn do zgadywania dlaczego jesteś inna niż zwykle, mogą wymyślić sporo dziwnych i okropnych rzeczy.

5."Zachowuję się jak moja mama"

Fakt, iż któregoś dnia będziesz się zachowywać jak Twoja mama, przeraża mężczyzn. Nie mów takich słów, nawet i żartem. Mężczyźni chcą uwierzyć (i chyba modlą się o to), że kobiety nie zmieniają się w ich matki, bo gdyby tak myśleli, nikt by nie chciał się żenić.

6. "Chcę po prostu być przyjaciółmi"

Nie, Ty tego nie chcesz. Chcesz tylko, aby chłopak przestał Ci dzwonić. Sytuację wolno porównać do plastru, który o wiele łatwiej jest zdjąć szybko, niż męczyć się z odklejaniem go co sekundę, czując przy tym ciągle ból. Najczęściej mężczyzni odbierają te słowa, jako "jest jeszcze szansa", dlatego jeśli szansy nie ma, zostaw go i posuwaj się dalej.


7. "Rozmiar nie ma znaczenia"

Nie kłam. Oni wiedzą, że na rozmiarze zależy i mężczyźni robią wszystko, aby się dostosować standartom. Najlepiej w ogóle nic nie mów.8. "Co masz na sobie?"

Mężczyźni ubierają się w to, co jest czyste, lub w to, co im każesz Ty. Najczęściej nie planują garderobu na kilka dni do przodu, ale starają się wyglądać reprezentująco. Być może czasem mogą się przestarać, ale jeśli dasz im właściwy kierunek, sugestie dobrym tonem, zwrócą na to uwagę.


9. "Czy uważasz, że ona jest ładna?"

Oczywiście, że mężczyźni odpowiedzą: "tak", bo ich standarty wyglądu są o wiele mniejsze niż kobiet, dlatego każda im się może spodobać. Ale nawet jeśli reagują na takie pytanie, nie znaczy, że myślą o Tobie w innej intencji. Zainteresowanie kobietami jest zakodowane w DNA. Jeśli obok przechodzi piękna kobieta, najlepiej jest na to nie zwracać uwagi.

10. "Jaki strój podoba Ci się lepiej?"

90% mężczyzn nie zawracają sobie głowy o strojach kobiety. Dla nich zawsze wyglądasz bosko. Dlatego ubieraj się w to, co dla Ciebie jest wygodne, piękne i stylowe.

Zarejestruj się teraz

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymać nowe hasło

Puk puk! Kto tam? "Cookies"! Poprzez kontynuowanie przeglądania witryny, wyrażasz zgodę na nasze wykorzystania 'cookies'.
Zgadzam się