Kobiety online

Będąc samotną kobietą

Nie ma różnicy szukasz miłości w sieci czy nie, to nie zmieni faktu że jesteś samotna. W niektórych państwach lub kulturach, być jedną, samotną, bez drugiej połowy ma negatywną barwę, osobiście jeśli kobieta jest w starszym wieku. Mimo że, żyjemy w nowoczesnym społeczeństwie, gdzie każdy ma równe prawa, nadal jest trudno kobietom przyznać się, iż są samotne i szukają miłości w internecie. I chyba nie da się zmienić te staromodne poglądy sceptyków, łatwiej jest je ignorować wiedząc, że na różne czasy są coraz to inne środki. Teraz to mamy duży wybór stron internetowych, oferujących online randkowanie, czatowanie i nowe znajomości. Rozwijając się technologiom, ludzie nie potrzebują siedzieć w domu za komputerem czekając na odpowiedź drugiej osoby, mogą nosić ze sobą ten wirtualny świat w swoich smartfonach. Dlatego jak mamy za cel znalezienia miłości, technologie i internet pomoży nam w tym, a osobiście, nasz portal randkowy, w którym możesz przeczytać artykuł: jak znaleźć miłość życia.Online randkowanie: bądź ostrożna

Online randkowanie na dzisiejszy dzień jest o wiele bezpieczniejsze, niż 10-15 lat temu. Wcześniej to, ludzie z trudem ufali jeden drugiemu, bo były inne czasy. Chociaż, poznając kogoś w barze, można natknąć się na kłamcę, który i w sieci prawdopodobnie zachowuje się tak samo. Dlatego choć i jest trochę bezpieczności, nie rozwiązuje to wszystkich problemów. Bądź ostrożna spotykając się z nowym człowiekiem, dowiedz się jak można więcej informacji o nim przed pierwszą randką. Jak wszystko dookoła ma swoje reguły, randkowanie też nie jest wyjątkiem. Przeczytaj oto te zasady randkowania, aby uniknąć kłopotów. To zaoszczędzi Ci czasu, pieniędzy i być może nawet uratuje Ciebie od najgorszej randki w Twoim życiu.

Załóżmy, że wszystko idzie o.k., masz dobry profil, kilka randek na weekend... A jeśli chcesz z kimś spotkać się ponownie? Czy będąc na pierwszej randce zdołasz usłać drogę na następne spotkanie? Oczywiście, że – tak! Masz tutaj mnóstwo porad na temat: jak się zbliżyć do drugiego spotkania.


Nowe zasady randkowania

Może wyglądać, iż mamy więcej zasad co dotyczy randek, niż samych spotkań. Są one podawane jak książki o dietach, mówiące co robić, aby znaleźć miłość, w jaki sposób to zrobić, czasem nawet sprzeczne z jedną najważniejszą rzeczą jak: odwołanie się do swego serca.

Poniżej podane zasady, pomogą Ci się zorientować w procesie szukania, odnalezienia miłości, tylko oczywiście nie bierz tego wszystkiego blisko do serca.

Jeśli udajesz dziewczynę jego marzenia, on nie jest facetem dla Ciebie

Nie oznacza to, że nie jesteś zainteresowana nim. Akurat przeciwnie, bo dlatego bierzesz taksówkę o północy i jedziesz na drugi koniec dzielnicy do niego. Próbujesz nie zasnąć, oglądając jego ulubiony film. Lecz jeśli chowasz swoją muzykę, udajesz, że lubisz zupę, którą nienawidzisz, mniej się śmiejesz i nie mówisz głośno o swoich potrzebach, wkrótce będziesz go bardziej nienawidzić w tej sytuacji, niż jeśli to wszystko, co robiłaś by nie działało na niego. Bo jeślib lubił Ciebie tak, jak chcesz Ty, sam by jechał w nocy do Ciebie, oglądał Twoje filmy razem i zapytał, czy będzie mógł Ci zrobić naleśniki.


Nie udawaj uczuć, których nie czujesz

Chłopak ciągle dzwoni Ci, próbuje się ponownie umówić, a ty się łamasz, bo tego nie chcesz. Owszem chłopak jest miły, uroczy, ale serce nie lgnie do niego. I co? Czy dobrze robisz, że unikasz go? Tak, bo miłość jest jak chemia, której nie unikniesz, jeśli jej nie ma, nie musisz cierpieć i chodzić z tym, który Ci się nie podoba, choć jest taki uprzejmy... Szanuj siebie, bo bawiąc się z jego uczuciami, prawdopodobnie będziesz siebie wkrótce nienawidzić.


Otwórz swój umysł

Marzyć o konkretnym facecie, jaki ma być i co musi umieć robić - nie jest źle, najważniejsze, żebyś nie zawyszałaś standartów, które mogą zepsuć twoje oczekiwania, gdy będziesz sprawdzała czy twój wybrany człowiek pasuje do nich. Chociaż, gdy on zostaje na noc u ciebie, a na następny dzień nie dzwoni, musisz mu to powiedzieć, ukrywać swoją złość nie jest wyjściem, dopiero rozmowa bez nacisku sprawia, że musicie obojga wiedzieć co macie na myśli robiąc to i tamto. I nawet jeśli chłopak nie zadzwonił, czego oczekiwałaś, to nie jest powód aby pozbyć się go, bo nie spełnił twoich oczekiwań. Bądź realistyczna.


Jesteś gwiazdą!

On dopiero – nie! Jeśli on tego nie wie – to jego problem. Dużo co poszło by Ci lepiej, jeśłi ciągle myślałabyś w tym kierunku. Jesteś nagrodą, daj mu Ciebie wygrać.


Gdy już nie jesteś samotna

Wspaniale, znalazłaś swoją drugą połówkę i jesteście oboje szczęśliwi. Odtąd jest to podróż, gdzie są tylko dwa miejsca dostępne do siedzenia, nie będziemy Ci przeszkadzać. Tylko zaproponujemy Tobie kilka porad.

Nie byłoby uczciwe, gdyby nie podzieliliśmy się spostrzeżeniami, które znaleźliśmy w internecie. Podobnie jak i inne stosunki, będziecie również mieli niektóre tabu, tematy zakazów i nakazów. Aby jednak dać Ci czasu do rozmyślania, mamy dla Ciebie kilka rzeczy, których nigdy nie powinienaś mówić do mężczyzny.

Idąc do bardziej interesującego tematu – łóżko. Rozmowy na ten temat muszą być częste i tylko między Wami, aby móc odkryć masę nowych rzeczy. Jeśli chcecie dodatkowej korzyści, oto mamy dla Ciebie 12 rzeczy, które by mężczyzna chciał abyś wiedziałaś.